OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Prožijte báječnou dovolenou, nebo prodloužený víkend v krásné pošumavské přírodě u vyhlášeného rekreačního rybníka!

Žádný penzion nebo hotel a taky žádný kemp, kde je hlava na hlavě - pěkně vlastní chatka s kompletním vybavením, venkovním posezením, soukromím a spoustou místa okolo v klidném a příjemném areálu nad obcí Hnačov.

Rodinný areál Nad Rybníkem Hnačov - květen 2021

Rezervace: e-mailem info@nadrybnikemhnacov.cz, nebo na telefonu 775 910 755 a nebo prostřednictvím rezervačních formulářů v nabídce ubytování.

Zde se můžete podívat na celkový kalendář obsazenosti, kalendáře obsazenosti jednotlivých chat najdete zde vždy na stránce konkrétní chaty.

Od letošní sezóny pokračuje areál s novým provozovatelem. PŮVODNÍ EMAIL A TELEFON JIŽ NEJSOU K DISPOZICI. PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE NOVÉ KONTAKTY!

Dokončili jsme renovace chat 1, 3 a 4 - žluté, růžové a modré, na léto je volných již jen několik termínů, neváhejte. Aktuálně pracujeme na renovacích bílých chat 5-7 a rekonstruujeme retrochatu A a B. Mobilní dům jsme převezli nahoru pod bazén, až trochu upravíme jeho okolí, zveřejníme fotky.

Dokončili rekonstrukci chaty č. 2 - zelené - podívejte se a hned s můžete rezervovat pobyt - dostupné celoročně.

Nezapomeňte se sem vrátit, stránky neustále doplňujeme o nové fotky a informace.

Těšíme se na vás a věříme, že se u nás budete mít krásně.

Hnačov Nad rybníkem Panorama