Areál nabízíme pro konání hromadných akcí jako jsou zájezdy, sportovní soustředění, tábory, školní výlety, školy v přírodě, rodinná setkání a oslavy, srazy, svatby, firemní akce.

Velkou výhodou pro některé zájemce (oproti klasickému ubytování v hotelu nebo penzionu) je ubytování v chatách, kdy má každá rodina vlastní chatu a společný program probíhá v prostorách restaurace, nebo u centrálního ohniště a na hřišti.

Restaurace_nad_rybnikem-2.jpg

Při těchto akcích zajišťujeme i stravování, je však možné mít stravování vlastní a prostory restaurace si pouze pronajmout a to i včetně kuchyně. Není však možné používat prostory restaurace bez pronájmu s konzumací vlastních zásob jídla a pití, na hromadné akce je možné domluvit individuální ceník (rozuměj levnější) např. točeného piva a dalších nápojů - při odběru předem dohodnutého množství.

Hromadné akce s ubytováním je možné pořádat pouze mimo hlavní sezónu, tedy pouze září až červen, bez ubytování celoročně.

Celková ubytovací kapacita je 50 osob, pro které jsou místa v restauraci, je však možné ubytovat až 58 osob, pohodlná kapacita bez přistýlek je 45 osob. Za hromadnou akci se považuje obsazení minimálně 25 lůžek.

Restaurace_nad_rybnikem-3.jpg

Ceny ubytování kalkulujeme vždy individuálně podle délky pobytu a požadované úrovně služeb a stravy. Je možné např. objednat ubytování na víkend bez ložního prádla ve vlastních spacácích, které je levnější, než základní cena. V případě konání akce v zimních měsících účtujeme příplatek za topení a odzimování v tomto období nevyužívaných chat - vše podle individuální nabídky.

Stejně tak stravu můžeme poskytnout ve vysoké úrovni, standarní úrovni, nebo základní úrovni, vše záleží na domluvě předem.

Např. standardní snídaně za cenu 150,- korun obsahuje výběr pečiva, sýrů, šunky a salámů, másla, talíř ovoce a zeleniny, talíř s vánočkou či závinem a džem, sázená vejce nebo jogurt, mléko, müsli, kávu a čaj. Pokud požadujete cenovou úsporu, možná vám bude stačit táborová snídaně, která obsahuje např. pečivo, sýr, paštiku a čaj, každý den jiný výběr. Základní úroveň stravování je bez obsluhy, servíruje se z výdejního okénka v restauraci a účastníci si sami odnáší nádobí (viz foto zcela nahoře).

Pro více informací nás prosím kontaktujte na 775 910 755 nebo emailem.

Restaurace_nad_rybnikem-1.jpg