Součástí našeho rekreačního areálu je i centrální budova s restaurací, terasou a salonkem. V současné době je restaurace otevřena v sezóně formou občerstvení - tj. nabízíme široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, 2-3 druhy vždy vynikajícího čepovaného piva - ve stálé nabídce Plzeňský Prazdroj 12° a Radegast Rázná 10, čepovanou Kofolu a výbornou kávu z klatovské pražírny Yemenites. Zachováváme příznivé ceny sortimentu.

Restaurace_nad_rybnikem-2.jpg

Rychlé občerstvení máme v podobě domácí pizzy, hranolků, hamburgerů a podobně, v nabídce nechybí ani široký sortiment zmrzlin a nanuků.

Pro hromadné akce typu sportovní soustředění, dětské tábory, zájezdy, nebo třeba oslavy nabízíme i plné stravování formou snídaní, polopenzí, plných penzí nebo večeří. Nabídky na stravování touto formou připravujeme vždy individuálně podle požadavků hostů.

V případě, že v době vašeho pobytu budeme vařit pro hromadnou akci, můžete si objednat stravování také - vždy o této možnosti budete informováni při příjezdu, nebo v průběhu pobytu.

Restaurace_nad_rybnikem.jpg

Je možný i pronájem celé restaurace včetně kuchyně pro hromadné akce, restauraci je možné využívat i jako klubovnu nebo společenskou místnost. K dispozici jsou kamna na dřevo, která vytvoří příjemnou atmosféru třeba v deštivém letním podvečeru.

Restaurace je otevřena podle zájmu hostů areálu nebo veřejnosti, obvykle denně kromě pondělí od 17 hodin, o víkendech celodenně.

Salonek je v současné době uzavřený, máme v plánu rekonstrukci interiéru restaurace a úpravu vnitřní dispozice. Poté bude obnoven plný provoz.