Ptáte se, proč byste měli svůj čas strávit právě u nás? Zde najdete odpovědi na jednom místě!

Napadá vás ještě něco, když jste už u nás byli? Pište do komentářů.

* Ubytování v chatách = váš vlastní mini penzion

Naše chaty jsou dostatečně daleko od sebe, abyste se se sousedy navzájem nerušili, když nechcete, ale zároveň dost blízko, abyste mohli čas trávit společně. Všechny chaty jsou navíc plně vybavené novým, nebo zrenovovaným nábytkem, lůžkovinami a nádobím. Chaty jsou vytápěné a každá má vlastní sociální zařízení.

* Kdo má vlastní obytňák, je vítán

Je ve vaší skupině někdo s vlastním karavanem? Není problém, kdo chce, ubytuje se v chatách a kdo má bydlík, bydlí ve svém na našich stáních s přípojkou vody a elektřiny.

* Restaurace a občerstvení v areálu

Sice nyní nevaříme podle jídelního lístku, ale vynikající pivo, kávu, dobroty a zmrzliny dostanete vždy. Restaurace má navíc klidnou zadní terasu s nádherným výhledem na šumavské kopce a hnačovský rybník. V restauraci máme 50 míst, takže se sem pohodlně vejdou hosté ze všech našich chat.

* Bezpečné a hravé místo pro vaše děti

Chaty jsou umístěné kolem centrálního hřiště, které je z druhé strany lemováno plotem a hlavní budovou restaurace. Děti tak nemají potřebu utíkat mimo areál. Jsme na velmi klidném místě na konci světa s minimem dopravy. Velkorysá dětská herna zabaví vaše děti i ve špatném počasí.

* Poznejte nové přátele

V letních měsících se u nás potkávají rodiny z různých koutů Česka, jezdí spolu na výlety a častokrát si domluví i společný termín na další rok.

* Soukromý bazén jen pro vás

Máme opravdu velkorysý bazén 20x10 metrů, o který se budete dělit jen s našimi dalšími hosty, veřejnosti je nepřístupný. Krom pár hodin denně odpoledne, kdy ho využívá dětský tábor. Hodiny využívání táborem jsou na každý den vypsané na tabuli u bazénu.

* Nádherná příroda okolo a výhled do kraje

Pravda, zasáhla nás značně kůrovcová kalamita a únorová vichřice, takže areál už není na kraji hlubokého lesa, ale alespoň máme celodenní slunce, dříve jsme byli od odpoledne ve stínu.

* Temná noční obloha

Tolik hvězd, jako u nás, uvidíte málokde. Jsme v oblasti bez světelného smogu, navíc nepoužíváme veřejné osvětlení, takže můžete bez omezení pozorovat noční oblohu, navíc se vám bude ve tmě výborně spát.

* Ideální základna pro cyklistiku

Od nás je všude blízko, protože jsme uprostřed měst Klatovy, Sušice, Horažďovice, Nepomuk, kousek od Rábí a Velhartic a pro zdatnější cyklisty jsou vlastně blízko i šumavské kopce

* Velký rybník nadohled

Z kopce dolů ani ne 5 minut pěšky a jste u největšího rybníka široko daleko. Můžete se koupat, jezdit na lodičkách, šlapadlech, paddleboardech, ve wakeparku lyžovat atd.

planek_nad_rybnikem_letni.jpg

Přidat komentář

Přehled komentářů

  • Rezervace míst pro karavany

    5. 2. 2024 19:51:38 | Kateřina Mezerová

    Dobrý den, prosím rezervovat dvě místa S2 a S3 pro karavany od středy 26.6.do soboty 29.6.2024. Děkuji.

    Odpovědět