Zde si můžete prohlédnout ceník ubytování platný na rok 2022. Aktuální informace o volných termínech ubytování ve všech chatách najdete dole pod ceníkem. Zcela dole na stránce najdete storno podmínky a další důležité informace.

Verze ceníku ke stažení v pdf.

Ceník_2022_zobrazit

Chatu, o kterou máte zájem, vybrerte z rozbalovacího seznamu. Pokud jsou ve vámi vybraném termínu v souhrnném kalendáři políčka červená, je kompletně obsazeno. Pokud jsou políčka modrá, zbývají ještě volné kapacity. Přehled chat, včetně kalendáře pro každou jednotlivou chatu, najdete v hlavním menu v záložce ubytování.

Z rozbalovacího menu (výchozí volba souhrnný kalendář) si vyberte konkrétní chatu.

V ceně ubytování není zahrnuto:
- poplatek obci: 20,- Kč/osoba od 18 let (osvobozené od poplatků: osoby mladší 18 let a starší 75 let, držitelé průkazu ZTP/P, osoby vykonávající na území obce sezonní práce, osoby pečující o děti na zotavovací akci)
- poplatek za domácího mazlíčka, pes, kočka: 100,- Kč/noc
- vratná kauce 2.000 Kč pro případ poškození mobilního domu či vybavení
- poplatek 500,- Kč za závěrečný úklid, pokud předáte chatu hrubě neuklizenou.
- poplatek 250,- Kč pokud nebudete třídit odpad a budete to muset udělat za vás.

Ceny jsou smluvní. V případě dlouhodobého pronájmu nebo pronájmu více ubytovacích jednotek na dobu delší než 2 týdny zpracujeme individuální nabídku dle rozsahu požadovaných služeb.

V ceně je zahrnuto:
ložní prádlo, ručníky, utěrky, eko mycí prostředky 1x hranice palivového dřeva
dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

Rezervace na 1 noc jsou možné pouze tehdy, pokud zůstane 1 noc v kalendáři osamoceně, jinak upřednostňujeme rezervace, které jsou na 2 a více nocí.
V hlavní sezóně přijímáme rezervace pouze na týdenní pobyty od soboty do soboty. Na kratší dobu bude možné pouze na last minute do uvolněných volných kapacit.

Storno podmínky:
do 15 dnů před nástupním termínem - 100% uhrazené zálohy
15 - 30 dní před nástupním termínem - 100 % uhrazené zálohy nebo výběr náhradního termínu
nad 30 dní před nástupním termínem - 50 % uhrazené zálohy nebo výběr náhradního termínu
Na základě objednaných služeb bude klientovi vystavena zálohová faktura ve výši 50 % z celkové ceny objednaných služeb. V případě neuhrazení zálohy v termínu je rezervace neplatná.

Platí přísný zákaz kouření ve vnitřních prostorách chat a mobilního domu. Ostatní podmínky pobytu a ceny ostatních služeb se řídí provozním řádem a ceníkem Nad Rybníkem s.r.o. Zákazníci se zavazují tento řád dodržovat.