OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kompletně vybavený útulný a pohodlný mobilheim se dvěma ložnicemi po dvou lůžkách, obývacím pokojem, koupelnou s WC a kuchyňkou. Plynový sporák a plynové přitápění. V provozu od dubna do října, nelze provozovat v zimě. Luxusní velká terasa s posezením pro 6 osob, k dispozici velký gril na dřevěné uhlí.

Změna pro sezónu 2021! - mobilní dům jsme přesunuli na klidné místo přímo pod pod bazén a je otočen vchodem přímo k restauraci. Nabízí krásný výhled na celý areál a krajinu za rybníkem. Před mobilheimem jsme vybudovali krásnou terasu o rozměru 8x4 metry. Touto akcí se z neoblíbené ubikace stala jedna z nejlepších možností ubytování v našem areálu, tak neváhejte, termíny na září jsou ještě volné. 

IMG_20210813_141953_287.jpg

Kalendář obsazenosti pro Mobilní dům 1

Ubytování si rezervujte pomocí tohoto formuláře. Budeme vás kontaktovat s potvrzením rezervace. Pozor! je třeba vybrat z rozbalovacího seznamu Vyber chatu - FORMULÁŘ JE SPOLEČNÝ PRO VŠECHNY CHATY.