Výlety

Hnačov má úžasnou polohu v rámci okresu Klatovy - všechny hlavní turistické cíle jsou odtud stejně daleko (kolem 20 km) a dají se navštívit na kole. Města Klatovy, Sušice, Horažďovice, Nepomuk a hrady Rabí, Velhartice, Kašperk, Švihov, a spoustu dalších míst můžete od nás navštívit v jednodenních výletech. 

Máme k zapůjčení dvě kvalitní treková elektrokola (pánské + dámské) s dojezdem až 65 km bez výrazné námahy v místním terénu a 100 km, kdy se trochu zapotíte. Obě kola jsou vybavena dětskou sedačkou pro malé děti a pánské navíc tažným zařízením Follow me pro dětská kola. Tato konfigurace je osvědčená pro rodinku se dvěma dětmi - např. 2 a 4 roky. 

NOVINKA 2022! Máme pro vás k zapůjčení dvě dětské elektrické čtyřkolky (pro děti 4-7 let) s dojezdem až 18 km! Máte děti v tomto věku, které moc nechtějí chodit? Není problém udělat si výlet po okolí. Vy se projdete a děti budou nadšené.

 • Výlety pěšky

  Hnačov leží na jihozápadním okraji Blatenské pahorkatiny v nadmořské výšce 600 m, v opravdu malebné krajině, plné luk, remízků, borových lesíků a vyšších či nižších kopečků. Vydejte se s námi na pár pěších výletů po okolí naší osady, ze které klid a příjemná atmosféra jen čiší.

  Máte malé děti, kterým se nechce chodit? Žádný problém, můžete si u nás půjčit čtyřkolky a děti vás ná výlety budou tahat každý den!

  25. 2. 2021 | Článků: 2

 • Výlety autem

  Tipy na zajímavé a hlavně netradiční výlety, protože naplánovat si výlet autem třeba na Kašperk zvládne každý. Autem se můžete vydat na výletní cíle ze sekce cyklovýletů, pokud se necítíte na to, objet to na kole a nebo vám zde nabízíme tipy na delší trasy, pokud chcete z našeho kraje vidět co nejvíc za krátkou dobu.

  25. 2. 2021 | Článků: 2

 • Výlety na kole

  V užším i vzdálenějším okolí Hnačova je nepřeberné množství cyklotras. Vedou převážně po lesních a polních cestách a silnicích třetích tříd, takže nemusíte mít obavy z velkého provozu, vyberou si silniční cyklisté, výletníci i příznivci horských kol. Náročnost terénu a tras je od lehkých, vhodných i pro děti, až po náročné. Připravili jsme pro vás výběr několika zajímavých výletů, tak se vydejte na výlet na kole. Pokud se nechcete nadřít, nebo toho objet za váš pobyt co nejvíc, můžete si od nás půjčit elektrola. Trasy si samozřejmě můžete dle libosti zkrátit nebo upravit podle vlastních schopností a zájmů. 

  25. 2. 2021 | Článků: 4