Hnědá chatka - dříve recepce, jedna ze dvou původních dřevěných chat v areálu. Vstup do chaty je od rybníka přes velkou terasu.

Chata je sice zvenku retro, ale uvnitř je kompletně moderně zrekonstruovaná. Interiér je obložený dřevem, položeny nové koberce a dlažby. K dispozici máte tři místnosti - dvě ložnice, z toho jednu s pohodlným dvoulůžkem a druhou s lůžkem a palandou. A také obytnou kuchyni s dvoudílnou kuchyňskou linkou, velkým stolem se šesti židlemi a pohovkou, která může sloužit jako přistýlka.

Chata je vybavená plnohodnotnou kuchyňkou s lednicí, dřezem, vařičem a mikrovlnnou troubou, WC a sprchovým koutem a kamny na dřevo v kuchyni, pro příjemnou atmosféru za sychravých dní.

Jedná se o jedno z nejlepších ubytování v našem areálu. Chata není ale příliš vhodná pro ubytování s malými dětmi, protože z ní není vidět na hřiště. Naopak výhoda pro ty, kdo mají rádi klid. 

IMG_20220812_151934_508.jpg

Rychlý ceník ubytování v této chatě:
Pozn.: kompletní ceník vč. povinných příplatků a podmínek rezervace najdete zde na stránce ceník.

Hlavní sezóna - chata / týden Vedlejší sezóna 1 - chata / noc Vedlejší sezóna 2 - chata / noc
17.150,- Kč 2.250,- Kč 2.000,- Kč

POZOR: ceny jsou za chatu / noc pro 4 osoby, 5. lůžko a přistýlka se připlácí. Ceny jsou orientační - průměrné a mohou se lišit podle počtu osob, počtu nocí, dnů v týdnu, datu ubytování atd. Přesnou cenu ubytování vždy zjistíte při zadávání údajů v rezervačním formuláři!

Rezervace Retro chata C

Rezervační formulář