Dnem i nocí pilně pracujeme na úpravách areálu nejen na nadcházející sezónu. Přečtěte si, co vás čeká, až k nám přijedete, obzvlášť, pokud už jste u nás byli.

Přečíslujeme chaty - dřívější chata 12 (vedle mobilního domu a cesty do LDT Mexiko) bude nově chata 1 (žlutá). Směrem dál vlevo budou nově chaty 2 až 7 - podívejte se na obrázek níž - stará chata vlevo nahoře - dosud číslo 8 bude nově číslo 5. Původně začínalo číslování chat zleva, nyní je však původních 5 chat soukromých, proto jsme naše chaty přečíslovali od hlavní cesty.

planek_nad_rybnikem.jpg

Chata 2 je již zrekostruována na jednu místnost s dvoulůžkem a palandou, lepší kuchyní a kamny pro celoroční provoz. Mobilní dům bude přesunut na klidné místo pod bazén a na jeho místě obnovíme dřevěnou chatu se třemi ubytovacími jednotkami. Původní zelenou chatu vedle recepce, kterou jsme pracovně pojmenovali retro chata, právě rekonstruujeme na dvě dvoulůžkové jednotky s přistýlkou, ubytování nad vodárnou nejspíš nebude dostupné (zavolejte si).

Plánovali jsme, že trochu posuneme hřiště, dětské hřiště dáme na jiné místo a na jeho místě postavíme 3 nové mobilheimy. Nakonec z tohoto plánu sešlo a minimálně pro tuto sezónu zůstane střed areálu tak, jak je. Místo toho obnovíme na místě, kde stojí mobilheim (MD1) dřevěnou chatu, ve které vzniknou 3 útulné ubytovací jednotky až pro 4 osoby. Doufejme, že to stihneme do začátku sezóny.

Ani ostatní chaty však nepřijdou zkrátka - všechny je pro vás důkladně uklidíme, vymalujeme a vylepšíme, opravíme a obnovíme nábytek, dodáme nové povlečení a ručníky.